Наші Послуги

Перевезення меблів швидко, акуратно та надійно.
Вам сподобається.

picture

Перевезення меблів Київ

Перевезення меблів від 60 гривень за годину!

Ми займаємося перевезенням меблів по Києву і Київській області професійно впродовж багатьох років, і головним критерієм нашої роботи завжди була якість. Перевезення меблів для нас є пріоритетним напрямком діяльності. Як відомо в будь-якій діяльності повинні бути професіонали, перевезення меблів наше кредо.

Отож, якщо ви вирішили перевезти меблі, будь то диван, шафа або ліжко, насамперед необхідно визначитися в обсязі перевезеного вантажу і підібрати необхідну машину. Транспорт можливо замовити в діспетчерскій службі нашої компанії. Ціни на автотранспорт не сильно відрізняються у різних перевізників. Далі, ви подзвонили з приводу машини, визначилися, в який день будете перевозити. До подачі машини необхідно підготувати меблі до перевезення. Варто звернути увагу, чи проходить меблі при проносі через дверні прорізи чи ні, у другому випадку меблі доведеться розібрати.

Підготовка до перевезення включає в себе, упаковку спеціальним пакувальним матеріалом, наприклад пухирчастої плівкою, або стреч. Знайти подібну упаковку легко в будівельних магазинах або великих гіпермаркетах (наприклад, «Епіцентр»). Тільки якісний пакувальний матеріал при гарній упаковці врятує ваші меблі і її деталі від поломок і подряпин. Якщо деталі меблів складаються зі скла або інших крихких елементів, то їх варто пакувати подвійним шаром пухирчастої плівки, а зверху додатково картоном. Так само не варто забувати про фурнітуру при розбиранні меблів, їх треба обережно вкласти, так як вони ще знадобляться при складанні після транспортування.

Після того як меблі підготовлені до перевезення, залишається транспортування їх до потрібного місця призначення. Ще одне важливе правило, при укладанні деталей меблів в кузов машини треба бути дуже уважним, міцні і громіздкі частини меблів зазвичай укладають раніше, зверху на них більш крихкі і дрібні деталі. Якщо ви замовляєте вантажників з боку, будьте пильні, особливо звертаючи увагу на якість їх роботи, вони можуть ненароком подряпати в ліфті меблі або впустити деталі, одним словом зіпсувати речі. Ось власне і основні, нескладні правила, які повинні включати будь які перевезення меблів. Очевидно, для багатьох перевезення меблів пов'язані з деякими незручностями і, справлятися з цим не кожному під силу. Спеціально для таких випадків ми пропонуємо замовити перевезення меблів у нас.

Не кожному хочеться вникати в усі особливості, які включає в себе перевезення меблів, і не кожному вони під силу. Для того щоб ви не створювали труднощі для себе і своїх близьких настільки незвичним заняттям, ми надаємо вам можливість недорого замовити перевезення меблів по Києву та Україні. Вам необхідно лише зв'язатися за контактами вказаними в сайті і домовиться про дату та час перевезення меблів.

 Ми беремо на себе всі клопоти по оренді транспорту, доставці пакувального матеріалу, демонтажним роботам, пакуванню, транспортуванню і монтажу меблів.

Говорячи про перевезення меблів не можливо не згадати про його вартість. Вартість перевезення меблів у нас становить від 340 гривень. Ця сума включає в себе вартість оренди вантажного автотранспорту і вартість роботи двох вантажників. Вартість пакувального матеріалу оплачується окремо.

 

Перевозка пианино Перевозка пианино Перевозка пианино Перевозка пианино Перевозка пианино

Телефонуйте за тел. 123-45-67, професійне перевезення Вам забезпечено!

picture